DBS prusinovice s.r.o. - úvodní stránka

Informace o materiálech    Materiály používané při výrobě jsou pouze od renomovaných výrobců, kteří jsou schopni zajistit stálou technologickou a enviromentální jakost svých produktů.
Nejčastěji zpracováváme laminované dřevotřískové desky, které nepřeberným množstvím desénů a výborným poměrem kvalita/cena pokrývají potřeby většiny zákazníků.
  Zájemcům o nábytek s vůní dřeva nabízíme výrobu nábytkových dílců z biodesky, laťovky, spárovky nebo masivu z domácích či exotických dřevin. Pro ty, kteří hledají kompromis je tu nabídka dřevotřískových desek s přírodní dýhou, které je možné finálně upravit do originálních barevných kombinací mořením,
lakováním nebo v poslední době velmi žádaným voskováním přírodními vosky.
  Pokud jste propadli kouzlu nábytku s vysokým leskem, můžeme Vám nabídnout
vzorky k porovnání minimálně od pěti výrobců. Pokud by Vás ani tato nabídka nedokázala uspokojit, jsme schopni zajistit lakování jakéhokoli nosného materiálu Vámi žádaným odstínem, samozřejmě i ve vysokém lesku.

   Hrany dřevotřískových přířezů olepujeme standartně ABS hranou v identickém desénu nebo je možné se nechat unést fantazií a vyzkoušet některou ze široké nabídky designových hran. K doposud používaným hranám tloušťky 0,5 mm a 2 mm, se začíná pro svoji universálnost stále více uplatňovat hrana tloušťky 1mm. Dýhované přířezy nebo přířezy z laťovky olepujeme přírodní dýhou nebo masivními nákližky až do tloušťky 8mm.
  Konkrétní desény naleznete na níže uvedených webových adresách výrobců plošných materiálů a příslušenství pro výrobu nábytku.

Vyhledávání hran - zde naleznete odpovídající ABS hrany pro vybrané dekory plošných materiálů.
 
ZOOM®SCENIO
-  on-line návrhy vhodných kombinací barev a dekorů podle vašich představ.               http://www.kronospan.cz/
              http://zoom.egger.com   
              http://www.fundermax.at/
                 http://www.wodego.com/cz            http://www.ddl.cz/          http://www.hranipex.cz
      http://blum.cz
      http./hafele.comDBS Prusinovice s.r.o.© 2008 DBS Prusinovice s.r.o.
všechna práva vyhrazena
realizace: w-software.com